Ludzie Inteligentni

Ludzie Inteligentni

Dancewicz / Kuna / Holtz / Topa / Królikowski / Bobrowski

Ludzie inteligentni,
czyli kto kocha, ten błądzi...

Obsada: Renata Dancewicz, Iza Kuna, Paulina Holtz, Bartłomiej Topa,
Rafał Królikowski, Szymon Bobrowski

Nie ma nudnych związków, są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę “dojrzałej harmonii”, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu. Relacja Davida i Chloe przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie”. Po 15 latach wspólnego życia zapada

Nie ma nudnych związków, są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę “dojrzałej harmonii”, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu. Relacja Davida i Chloe przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie”. Po 15 latach wspólnego życia zapadadecyzja o rozstaniu. Jego decyzja. Ich przyjaciele Gina, Marina, Alexandre i Thomas, mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? – sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? – zastanawiają się przyjaciółki.

Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie, oddalają ich coraz bardziej od sedna. Czyli od tego, co czują naprawdę i czego pragną. Trzy pary rywalizują w konkurencji pt. “kto najlepiej wszystko uzasadni”. To niebezpieczna gra, która doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu komicznych nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny… A konflikty bohaterów wywołują lawinę śmiechu na widowni.

Czytaj więcej

Chcesz zobaczyć spektakl?

Nic prostrzego! Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my, w dniu wydarzenia, wyślemy Tobie specjalny kod, dzięki któremu spędzisz wyjątkowy teatralny wieczór.

Renata Danecewicz

Iza
Kuna

Paulina Holtz

Bartłomiej Topa

Rafał Królikowski

Szymon Bobrowski

Lawina zdarzeń wywołana przez „inteligentną propozycję” Davida prowadzi to do zaskakującego i tragikomicznego finału. To zabawna i trafiająca w punkt relacji międzyludzkich sztuka. Nie przegapcie!

„Zwierciadło”

W zmieniającym się świecie liczą się kobiety…

W BNP Paribas Bank Polska SA doskonale rozumiemy specyfikę pracy naszych Klientów. Nasze wieloletnie zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnych pozwoliło nam również dostrzec rosnącą rolę kobiet, które chętnie i aktywnie uczestniczą w podejmowaniu decyzji o kierunku rozwoju prowadzonego biznesu. Dla Was Panie powstała inicjatywa cyklu spotkań Agro na Obcasach – specjalny i unikalny projekt, dedykowany kobietom żyjącym i działającym w sektorze rolnym.
Tym projektem Bank pragnie podkreślić Wasze niezwykłe osiągnięcia w codziennej pracy na rzecz rozwoju agrobiznesu. Mamy świadomość wielu działań, które powstają z inicjatywy kobiet – stąd nasza chęć stworzenia formuły umożliwiającej wymianę doświadczeń, w atmosferze sprzyjającej kreatywności i osobistemu rozwojowi. Warto podkreślić, że po stronie Banku BNP Paribas w przygotowanie projektu Agro na Obcasach zaangażowane są wyłącznie panie, które najlepiej rozumieją potrzeby współczesnych, aktywnych kobiet.

Rejestracja

Prosimy o staranne wypełnienie formularza rejestracyjnego.
W dniu eventu na podany przez Panią adres mailowy prześlemy kod aktywacyjny, który umożliwi obejrzenie spektaklu.
Imię i nazwisko*

Adres e-mail*

Numer telefonu

*pola obowiązkoweDziękujemy za rejestrację

Rejestracje przebiegła prawidłowo.
W dniu eventu na podany przez Panią adres mailowy prześlemy
kod aktywacyjny, który umożliwi obejrzenie spektaklu.